تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

فروشگاه آنلاین سامسونگ؛ فقط کالای اصلی

 

فروشگاه آنلاین سامسونگ  اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که فروشگاه آنلاین سامسونگ برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با نمایندگان  رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از فروشگاه آنلاین سامسونگ خریداری می‌کنند.

فروشگاه آنلاین سامسونگ؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین سامسونگ  توسط نمایندگان رسمی سامسونگ در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط (سام سرویس)است و فروشگاه آنلاین سامسونگ  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه آنلاین سامسونگ  عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در فروشگاه آنلاین سامسونگ  به فروش نمی‌رسد. از این رو است که فروشگاه آنلاین سامسونگ  اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.