روش‌های ارسال

برای مشاهده شهر های تحت پوشش اینجا کلیک نمایید .

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

Samtvs با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

ارسال محصولات دسته صوتی و تصویری ، یخچال فریزر و شوینده ها (لباسشویی و ظرفشویی ) یک روز کاری بعد از ثبت سفارش در سایت انجام خواهد گرفت .

ارسال محصولات کوچک مانند انواع آبمیوه گیری ، پنکه، جارو برقی و … از طریق شرکت کالا رسانان چاپار حد اکثر تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد .

کرج:

اقلام سنگینی همچون لباسشویی و ظرفشویی و انواع یخچال فریزر امکان ارسال ندارند .

ارسال محصولات دسته صوت و تصویر و محصولات کوچک مانند انواع آبمیوه گیری ، پنکه، جارو برقی و … از طریق شرکت کالا رسانان چاپار حد اکثر تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد .

سایر شهرستانها

اقلام سنگینی همچون لباسشویی و ظرفشویی و انواع یخچال فریزر امکان ارسال ندارند .

ارسال محصولات دسته صوت و تصویر و محصولات کوچک مانند انواع آبمیوه گیری ، پنکه، جارو برقی و … از طریق شرکت کالا رسانان چاپار حد اکثر تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد .

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی Samtvs ، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس شرکت کالا رسانان چاپار هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://chaparnet.com

بعد از ورود به سایت در قسمت بالا سمت چپ روی قسمت پیگیری بارنامه کلیک نمایید و شماره بارنامه را وارد نمایید .

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ،هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@samtvs.com به samtvs اطلاع دهید.

اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.